Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy pod klucz Murowaniec - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

699 000 zł108,48 m² 6 443,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej bryle zlokalizowanego w miejscowości Murowaniec, 11 km od centrum Bydgoszczy. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110,51 m² 7 239,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Poszukujesz domu bez barier architektonicznych? Szukasz energooszczędnego domu na dużej działce? Cenisz sobie lokalizację i szybki dojazd do Bydgoszczy? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

729 000 zł110 m² 6 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji przy ul. Jesiennej w Murowańcu (osiedle Cztery Pory Roku), w bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 748 000 zł256,10 m² 6 825,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym gotowy do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł109,97 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w wyjątkowo spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Jesiennej w Murowańcu. Nieruchomość stanowi niezależny segment z pełnym prawem.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży w stanie deweloperskim wolnostojący dom w murowańcu/zamość. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł227 m² 7 709,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowa, niższa cena. Do sprzedaży zadbany dom wolnostojący w Murowańcu. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 001 zł255,30 m² 5 483,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż bardzo nowoczesny, wykończony pod klucz i energooszczędny dom o powierzchni 259 m2 w Murowańcu w bliskim sąsiedztwie lasu. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Oferujemy na sprzedaż rodzinny dom wykończony W wysokim standardzie I W doskonałej lokalizacji Na sprzedaż atrakcyjny dom w cichej i spokojnej okolicy ok 15 km od Bydgoszczy Solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł255,70 m² 5 862,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Gotowy z wyposażeniem, kameralny dom z pełną infrastrukturą w Murowańcu. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Ten dom to idealne rozwiązanie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł120 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Murowańcu w zabudowie bliźniaczej bardzo dobra lokalizacja blisko przedszkole, żłobek, dino, żabka, a także komunikacja miejska. Tereny spacerowe, las.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł127 m² 5 826,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak w pod bydgoskim Murowańcu. Lokalizacja Murowaniec to jedna z najbardziej pożądanych miejscowości w gminie Białe Błota położona zaledwie.